S9+ çıkmadan çakması çıktı!

Samsung’un şu aralar yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+ üzerinde çalıştığını zaten biliyoruz. Hatta bu modellerin CES ya da sonrasında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağına dair önemli söylentiler de mevcut. Genel itibari ile CES zayıf bir ihtimal gibi görünse de Samsung’un yeni modelleri MWC sonrasında raflardaki yerini alacak gibi görünüyor. Fakat bazı Çinli üreticiler, Güney Koreli teknoloji devinden daha hızlı davranmış gibi görünüyor. Zira Galaxy S9+ daha tanıtılmadan, çakmaları videolarda ortaya çıkmaya başladı.

Galaxy S9+ çakması videoda göründü
Çinlilerin taklit ürünler konusunda ne kadar başarılı olduklarını zaten biliyoruz. Eskiden piyasadaki ürünlerin taklitlerini satışa sunan bu üreticiler, kendilerini hayli geliştirmiş durumdalar. Öyle ki artık çok beklenen bir model ya da ürünü daha çıkmadan satışa sunabiliyorlar. Bunun son örneği ise Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S9+.

Evet, Çinli üreticiler daha çıkmadan Galaxy S9+’ın çakmasını yapmayı başardı. Peki çıkmamış bir telefonun tasarımını, kim nasıl tahmin edebiliyor? Aslında bu sorunun da yanıtı son derece basit. Zira S9+ hakkında şimdiye kadar pek çok sızıntı gerçekleşti. Sadece bu sızıntılardan bile yola çıkarak ortalam bir S9 modeli yapmak mümkün. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri çakma Galaxy S9+ videosu ile başbaşa bırakalım. Telefonun taklit ürün olduğu içerisindeki uygulamalar ve tasarımındaki ince hatlardan belli oluyor.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir