iPhone 7 ve 7 Plus’ta Instagram Fotoğrafları Artık Daha Canlı

Artık Instagram fotoğrafları iPhone 7 ve 7 Plus modellerinde çok daha canlı görünecek!

Apple, geçtiğimiz aylarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini tanıtırken yeni mimari için daha parlak ve daha canlı resimlerin çekilmesinin mümkün olduğunu belirtmişti. Bu bakımdan Instagram bu açıklmayı kaçırmayıp, bazı çalışmalar içerisine girmişti. Kısa süre önce Instagram’ın yeni bir güncelleme ile beraber ilk adımı attığı ve kurucularından Mike Krieger’in “Instagram paylaşımları, Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta çok daha gerçekci görünecek.” demesiyle güncelleme kullanıcılara geldi.

Mike Krieger’in de bahsettiği Apple’ın “geniş renk yakalama” özelliğini Instagram kullanıcılarına tam uyumlu bir şekilde sunmak için büyük çalışma sergiledi. Apple Live Videos özelliğinin ayrıca Instagram Stories ve Boomerang ile dönüştürebileceklerini de ifade etti.

Bu güncelleme küçük çapta bir güncelleme olsa bile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları için oldukça önemli bir güncelleme olduğu kesin. Kısa sürede tüm cihazlara gelecek olan güncelleme ile beraber artık daha canlı ve parlak görüntüler görmeye başlayacaksınız.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir