Etiket "Facebook"

WhatsApp İçin Facebook Platformuna 1 Aylık Bir Zaman

10 ay önce 0

Geçmiş olduğumuz sene gizlilik politikasını değiştirmiş olan WhatsApp kullanıcı verilerinin özellikle de reklam ile birlikte güvenlik ve iş zekası açısından gelişim sağlanabilmesi amacıyla bünyesinde bulunan Facebook ile paylaşılacak olduğunu açıklamıştı.

Facebook Platformu Bütün Dünya Üzerinde Baskı Görmekte

10 ay önce 0

Facebook platformu, 2.2 milyar taneyi aşkın aktif kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük nüfusa sahip firması.

Facebook’tan Yeni Bir Erteleme Özelliği

10 ay önce 0

Facebook platformu, kullanıcılarının Haber Kaynağı üstünde daha çok kontrol sağması amacıyla Erteleme özelliğini devreye almak için hazırlanmakta.

Snapchat’ten Bir Özellik Daha Çaldılar

10 ay önce 0

Facebook platformu, Snapchat'in arttırılmış bir gerçeklik çıkartmalarını dünya efektleri ismiyle Messenger' platformuna getirdi.

Facebook İçin Gizli Yorumlar Özelliği Geleceği Açıklandı

10 ay önce 0

Facebook platformu, herhangi bir tane gönderiye yapmış olduğumuz yorumları sadece bizim belirlemiş olduğumuz kişilerin görmesini saplamakta olan gizli yorumlarla ilgili özelliğini test etmeye başlamış oldu.

Bundan Sonra Instagram’daki Kişilerinizi Messenger İçine Aktarabileceksiniz

11 ay önce 0

Resmi bir şekilde açıklanmamış olmakla beraber kaynakların bildirmiş olduğuna bakılırsa Facebook platformu ve de Instagram platformunun arasında kişi listesinin aktarılmasını basitleştirecek yeni bir tane senkronizasyon özelliği üstünde deneme çalışmaları yapılmakta.

Facebook’tan İntiharı Önleme Amacıyla Yapay Zeka

11 ay önce 0

Facebook platformunun yeni yapay zeka ile ilgili teknolojisi, intihar düşüncesinin belirtileri taşıyarak taşımadıklarını anlamak amacıyla bütün paylaşımları tarayacak.

Facebook Messenger Uygulamasına Online Tetris Oyunu Geldi

11 ay önce 0

Facebook platformu , Messenger'a yeni eklemiş olduğu Tetris oyununu global bir güncellemeden hemen önce Türkiye içerisinde de erişime açtı.

Dünya Üzerindeki En Değerli Sosyal Medya Şirketinin Wechat Olduğu Açıklandı

11 ay önce 0

Çin asıllı sosyal ağ uygulamalarından Wechat’in sahibi bulunduğu Tencent, piyasa değeri açısından Facebook’u geçip dünya üzerindeki en değerli sosyal medya firması oldu.

Artık Facebook Messenger Üstünden 4K Resimler Paylaşılabilecek

11 ay önce 0

Facebook Messenger isimli uygulama , telefonların mevcut kameralarının iyiden iyiye gelişmesinin sonrasında en sonunda 4K fotoğraf paylaşma konusundaki desteğini duyurdu.

1 2 3 5