Etiket "Apple"

iPhone X Modelinin Tahtı OnePlus 6 Modeli Söylentileriyle Sarsıntıda

10 ay önce 0

Mart ayı içerisinde açıklanacağı söylenmekte olan OnePlus 6 isimli modelinin iPhone X modelinde yer alan Face ID özelliğine sahip bulunacağı, ön panelin üst kısmında çentiğin yer almayacağı, bütün bunların yanı sıra ekrana gömme bir tane de parmak izi okuyucusunun bulunacak olduğu iddiaları aldı başını gitmekte.

Apple Şirketinin Otonom Arabasına Şok Bir Özellik

10 ay önce 0

Geçmiş olduğumuz günlerde Apple şirketinin paylaşmış olduğu patent görüntüleri sonrasında bilgiler paylaştığımız Apple şirketinin otonom araba projesi konusunda yeni bir patent resmi daha paylaşıldı.

Apple Şirketinin iPhone X İsteklerine Yetişebildiği Açıklandı

10 ay önce 0

Artık pek çok Apple mağazası içerisinde iPhone X modelinin teslimatı bir iki gün gibi çok kısa bir zaman içerisinde yapılmakta.

Apple Şirketi Bu Sene Neleri Başaramadı

10 ay önce 0

Günümüzdeki en değerli firması olarak ön plana çıkan, teknolojinin altın çağının dizginlerini ellerinde tutan Apple şirketinden beklentiler çok yüksek.

iOS İçin 11.2.1 İsimli Sürüm Paylaşıldı

10 ay önce 0

Apple şirketi, son dönemlerdede iPhone modellerinde yaşanmakta olan problemler sebebiyle güncellemeleri fazlasıyla kısa aralıklarla yayınlamaya başlamış oldu.

Apple Şirketinden Yapay Zekayla Sürülebilen Bir Araba

10 ay önce 0

Apple şirketinin yapay zeka şefi, şoförsüz olan araçlar ile ilgili ne kadar ilerleme kaydetmiş olduklarıyla alakalı bir sunum gerçekleştirdi.

iOS 11 İşletim Sistemi Bir Türlü Rahat Yüzünü Göremedi

11 ay önce 0

iOS 11 işletim sistemi çıktı çıkalı şikayet edilmemekte olduğu bir gün bile geçirmedi. Şimdi ise bir kullanıcı, kontrol panelinde yer alan Wi-Fi ve de Bluetooth ikonları konusunda bir asimetriyi keşfetti.

Samsung İle Apple Şirketinin Arasındaki Anlaşmanın Bitebileceği Açıklandı

11 ay önce 0

Apple şirketi OLED ekran tedariği amacıyla LG şirketiyle görüşmelere başlamış oldu.

Apple Şirketinin Pop Up Archive’i Satın Almış Olduğu Açıklandı

11 ay önce 0

Apple şirketi, sessiz sedasız bir şekilde Pop Up Archive isimli küçük bir podcast başlangıcını resmi bir şekilde satın aldı.

1 2 3 9