Sosyal Medya

Amazon’un Yeni Hizmeti Youtube’a Rakip Mi Olacak?

1 sene önce 0

Amazon şirketi, yakın bir zaman içerisinde Youtube platformuna rakip olacak yeni bir tane daha hizmeti kullanıma çıkartabilir.

WhatsApp İçin Facebook Platformuna 1 Aylık Bir Zaman

1 sene önce 0

Geçmiş olduğumuz sene gizlilik politikasını değiştirmiş olan WhatsApp kullanıcı verilerinin özellikle de reklam ile birlikte güvenlik ve iş zekası açısından gelişim sağlanabilmesi amacıyla bünyesinde bulunan Facebook ile paylaşılacak olduğunu açıklamıştı.

Facebook Platformu Bütün Dünya Üzerinde Baskı Görmekte

1 sene önce 0

Facebook platformu, 2.2 milyar taneyi aşkın aktif kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük nüfusa sahip firması.

Facebook’tan Yeni Bir Erteleme Özelliği

1 sene önce 0

Facebook platformu, kullanıcılarının Haber Kaynağı üstünde daha çok kontrol sağması amacıyla Erteleme özelliğini devreye almak için hazırlanmakta.

Snapchat’ten Bir Özellik Daha Çaldılar

1 sene önce 0

Facebook platformu, Snapchat'in arttırılmış bir gerçeklik çıkartmalarını dünya efektleri ismiyle Messenger' platformuna getirdi.

Facebook İçin Gizli Yorumlar Özelliği Geleceği Açıklandı

1 sene önce 0

Facebook platformu, herhangi bir tane gönderiye yapmış olduğumuz yorumları sadece bizim belirlemiş olduğumuz kişilerin görmesini saplamakta olan gizli yorumlarla ilgili özelliğini test etmeye başlamış oldu.

6 Yaşında Ancak Youtube Üstünden Senelik 11 Milyon Dolar Kazanmakta

1 sene önce 0

YouTube üzerinde fazlası ile popüler bir oyuncak inceleme kanalı şeklinde öne çıkmış olan Ryan ToysReview'un ana sunucusu ve de ''sahibi'' konumunda bulunan 6 yaşında olan Ryan milyonlarca dolar kazanmakta.

Twitter Platformundan Ar Desteği

1 sene önce 0

Twitter platformunu arttırılmış gerçeklik bazlı bir platform aracılığı ile kullanmayı sağlamış olan bir uygulama geliştirilmiş oldu.

Bundan Sonra Instagram’daki Kişilerinizi Messenger İçine Aktarabileceksiniz

1 sene önce 0

Resmi bir şekilde açıklanmamış olmakla beraber kaynakların bildirmiş olduğuna bakılırsa Facebook platformu ve de Instagram platformunun arasında kişi listesinin aktarılmasını basitleştirecek yeni bir tane senkronizasyon özelliği üstünde deneme çalışmaları yapılmakta.

WhatsApp Web İçin Onaylanmış Hesap Desteği Sunuldu

1 sene önce 0

WhatsApp platformu yeni bir güncelleme yayınlayıp Web sürümünü de 0.2.7304'e kadar yükseltti.

1 2 3 10