Oyun

Ücretsiz Olarak Oynamamız Gereken 5 Oyun!

11 ay önce 0

Her geçen gün yeni bir hareketliliğin yaşandığı oyun dünyasında en çok konuşulan oyunlarda satış rakamları ile kasalarını parayla doldurmayı başardılar. Tabii her çıkan oyunda ücretli

Teknoloji İle Hayatı Kolaylaştırın

11 ay önce 0

  Teknoloji sürekli olarak gelişimini sürdürüyor. En büyük teknolojik gelişmeler bilgisayarlar ve akıllı telefonlar da yaşanıyor. Bir bilgisayardan ya da akıllı telefondan maksimum kazanç sağlamak

PUBG İçerisinde çinli Oyuncuların Armasından Dolayı Batılılardan Tepki

12 ay önce 0

PUBG oyununun yaratıcısı olan Brendan Greene, oyuncuları yabancı düşmanlığının toplumu içerisinde yeri olmadığı hususunda uyardı.

Steam İçin Kış İndirimlerinin Tarihi Kesinleşti

12 ay önce 0

Her sene Kış İndirimleri ismi altında çok uygun fiyatlara 1.000'lerce sayıdaki değişik oyunu sunmakta olan Steam platformu, bu sene de yüzümüzü güldürmüş olacak.

Layers Of Fear Oyununun Bedava Olduğu Açıklandı

12 ay önce 0

Steam üstünde 31 Türk Lirası tutarında satılmakta olan Layers of Fear ve 10 Türk Lirası tutarına satılan DLC paketi, Humble Bundle üstünden oyunculara ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

Xbox One Platformu PUBG İle Buluştu

12 ay önce 0

PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli oyunun Xbox One konsolundaki beta sürümü resmen yayınlandı.

Bu Oyun Türk Askerinin Terörle Mücadelesini Konu Alıyor

12 ay önce 0

Türk asıllı oyun geliştiricisi Rocwise şirketinin elinden çıkmış olan Soldiers of the Universe adlı oyun, dünya üstünde çok fazla okunan bir takım oyun sayfalarının tarafından da yayınladı.

PUBG Oyununda Yapılan Yeni Karakter Güncellemesine Tepkiler Yağıyor

12 ay önce 0

PUBG isimli oyunun test serverlarına gelmiş olan son güncelleme içerisinde karşımıza çıkmış bulunan cinsel organı belli olan kadın karakterler, sosyal medya üzerinde tepkileri topladı.

Capcom Şirketinden Özel Bir Paket

12 ay önce 0

Street Fighter isimli oyunun 30. senesini kutlamakta olan Capcom, Mayıs 2018 tarihinde özel bir paket sunmak için hazırlanıyor.

Mac İşletim Sistemi Üstünde Oyunculuk Yaşamı Sona Erdi

1 sene önce 0

Şu anda Steam üzerinde MacOS için yayınlanmış olan 4.500 tane oyun var yalnızca.

1 2 3 11