Galaxy Tab 3 ve Galaxy Book’un Fiyatları Açıklandı!

Samsung, akıllı cihazları ile son dönemin fırtına gibi esen markalarından bir tanesi... Sadece telefon değil, aynı zamanda yeni tabletlerini de satışa çıkarmak üzereler. Yeni tabletlerden Tab 3 ve Galaxy Book’un fiyatları ise geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

Mobil Dünya Kongresi üzerinde duyurduğu Samsung Tab 3 ile epey dikkat çeken Samsung, yeni tabletinin özellikleriyle bekleyenleri heyecanlandırmıştı. Türkiye’de oldukça fazla hayranı bulunan Samsung’un bu konuya önem verdiği ve Türkiye’de de lansmanlarını yaptığı biliniyor. Geçtiğimiz saatlerde bir basın toplantısı düzenleyen Samsung; hem yeni tableti Tab 3’ün hem de bilgisayar olarak da kullanılabilen Galaxy Book’un Türkiye fiyatlarını açıkladı.

Galaxy Tab 3’ün Fiyatı Ne Kadar?

Galaxy Tab 3, günümüzde Samsung’un yeni iPad Pro’ya rakip olarak gördüğü bir ürün olarak karşımıza çıkıyor ve bu ürünün Türkiye fiyatı 2499 TL olarak belirtildi. Bakıldığında, 4 GB Ram ve 32 GB’lık dahili hafıza ile karşımıza çıkan Samsung Tab 3’ün bu koşullarda iyi bir fiyata sahip olduğu da söylenebilir. Cihaz, Android işletim sistemi ile çalışıp, iPad’den daha fazla satmayı ümit ediyor.

Galaxy Book Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Galaxy Book ise; hem tablet hem de bilgisayar görevi görecek. 10.6 ve 12 inçlik farklı iki modeli bulunan Galaxy Book’un; 10.6 inçlik modelinin Türkiye fiyatı 2499; 12 inçlik modelinin Türkiye fiyatı ise 4499 TL olacak.

12 inç boyutundaki Galaxy Book’un fiyatının epey fazla olmasının ardında, 7. nesil i5 bir işlemcinin bulunması ve kaliteli donanımları yatıyor.

Siz, yeni tablet fiyatlarını nasıl buldunuz?

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir