EYÜP OTO KURTARICI ARIZA ve KAZA ANLARINDA İVEDİLİKLE HİZMETİNİZDEDİR

 

Aracınızın herhangi bir yerde veya olmadık bir zamanda arıza yapması veyahut olası bir kazaya karışmanız durumunda Eyüp oto kurtarıcı firması olarak size hızlı ve güvenli hizmet vermek için buradayız. En hızlı ve güvenli hizmet verirken tabi ki sizin de bütçenizi düşünerek hareket ediyoruz ve sizin zor anınızda size maddi olarak da sıkıntı yaşatmadan sorununuzu çözmeye çalışıyoruz.

OTO KURTARICILIK İŞLEMLERİ

Eyüp oto kurtarıcı firması olarak işlemlerimiz tamamen sizin talepleriniz ve aracınızın kaza anındaki durumuna göre şekillenir. Aracınızın kaza dışına herhangi bir arıza durumunda da durumun ciddiyetine ve önem sırasına göre sizinle irtibat kurarız.

Öncelikle işlem sıramız şu şekilde. Sizlere 7/ 24 verdiğimiz hizmetle bizi istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda arayarak aracınızın kaza anındaki ve arıza esnasındaki durumu hakkında bilgi verirsiniz ve bizler sizlere eğer telefonla çözüm bulabileceksek yardımcı oluruz. Eğer çözüm telefonla yapılamazsa size en yakın ekibimizi yönlendirerek problemi hemen çözmeyi amaçlarız. Amacımız sizin mağduriyetinizi giderirken en hızlı ve ucun hizmeti sunmaktır.

Profesyonel çalışanlarımız ve son sistem ekipmanlarımız ile sorununuz en kısa sürede çözülerek yolculuğunuza güvenle ve huzurla devam etmenizi sağlamak öncelikli misyonumuzdur.

OTO KURTARICILIKTA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Verdiğimiz hizmetler Eyüp oto kurtarıcı firması olarak ikiye ayrılır. Birincisi kurtarıcı olan çalışmalarımız ikincisi ise yol yardım olan çalışmalarımız. Her iki alanda da 7/ 24 hizmet vermekteyiz.

Kurtarıcı olan çalışmalarımızda yolda kaldığınızda aracı çekmek veya istediğiniz yerden kaldırmak gibi hizmetlerimiz bulunur. Yol yardımda ise daha çok arıza boyutu daha küçük olan işlemler yaparız. Anahtar  ve çilingir hizmeti ile aracınıza zarar vermeden kapılarını açmayı, akü takviyesi yaparak arabanızı çalıştırabilmeyi, yakıt temini  yaparak aracınızın en yakın benzin istasyonuna gitmesini sağlamayı veya lastik değişimi ile aracınızla en azınan bir süre daha aracınızı kullanabilmenizi sağlamayı hedefleriz. Bu işlemlerde de yine alanında uzman olan çalışanlarımız sizin bütçenize en uygun hizmeti verecek ve aynı zamanda da en iyi ekipmanlarla ve malzemelerle aracınıza zarar vermeden yolculuğunuzu sürdürmenizi sağlayacaklardır.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir