Engelliler Haftasına Özel Bölümüyle ‘Komşum Benim’ TRT1 Ekranında!

Sunuculuğunu Aynur Ayaz’ın yaptığı, ‘komşumun bir derdi var’ diyen duyarlı insanların baş kahraman olduğu Komşum Benim’de bu hafta hayatları altı basamaklı merdivene hapsolmuş sma hastası iki kardeşin hikayesi ekranlara geliyor.

Basın Bülteni 5 Mayıs 2017

En güzel komşuluk örneklerini ekrana taşıyan Komşum Benim’de bu hafta SMA (kas erimesi) hastalığı ile mücadele eden iki kardeşin hikayesine tanıklık edilecek.

Okul hayatlarına ve hayallerine hastalıkları yüzünden veda eden iki kardeş Songül ve Muhammet, SMA ile nasıl mücadele ediyor? SMA nasıl bir hastalık? Yürüyüp koşarken yıllar içinde kendilerini tekerlekli sandalyeye mahkûm olarak bulan iki kardeşin yürekleri burkan hikayesi…

Eşinin vefat etmesi ile tek başına SMA hastası iki çocuğunun eli ayağı olan yürekli bir annenin en büyük dileği ne? Ailenin altı basamaklı merdiveni hayatlarında nasıl bir engel oluşturuyor? Komşum Benim ekibi bu engeli nasıl aşacak? Beşiktaş tutkunu Muhammet’i büyük finalde hangi tarihi sürpriz bekliyor olacak?

Başarılı ekran yüzü Aynur Ayaz’ın sunumu ve en duyarlı komşuların desteği ile hayallere dokunan program Komşum Benim her pazar TRT 1 ekranlarında…

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir