DJI Şirketinden Ucuz Osmo 2 Mobile Duyurusu

iOS veyahut Android akıllı telefonunuzla çekmiş olduğunu her bir videonun dengeli ve de kusursuz olmasını sağlamak amacıyla tasarlanan DJI Osmo Mobile 2. nesli ile beraber küçük değişikliklere kavuşurken, fiyatı ile beraber daha satın alınabilir duruma geliyor.

Peki, DJI Osmo Mobile 2 hangi özellikleri sunuyor?

İsterseniz öncelikle ürünün fiyat konusunu netleştirelim. Orijinal DJI Osmo Mobile ilk çıktığında 299 dolar fiyat etiketine sahipti. Ürün şimdilerde 200 dolar seviyelerine indi. Osmo Mobile 2 ise 129 dolardan başlayan fiyatıyla albenisini artırıyor.

Osmo Mobile 2 başta da belirttiğimiz gibi aslına sadık kalırken bazı değişiklerle geliyor. Yeni modelin en göze çarpan farkı portre modu desteği. Bildiğiniz üzere ilk nesil sadece yatay mod desteğine sahipti. Bu anlamda bir zorunluluk ortadan kalkıyor.

Bu defa ürün, naylon ve magnezyum alaşım karşımı olan yüksek performanslı naylondan üretilmiş. Böylece ürünün hafiflemesi sağlanmış. Tuşlara da basitlik için ince ayar yapılırken, aksesuar ağzı kenar yerine tutma bölümünün altına taşınmış.

Önemli bir farklılık ise değiştirilebilir batarya yerine dahili bataryaya geçilmiş olması. Bu değişikliğin olumlu yanıysa 3-4.5 saat olan batarya süresinin yeni modelde tek şarjla 15 saatlere kadar çıkartılmış olması.

Şubat ayı içerisinde satışa sunulacak ürünün ön siparişlerinin ise 23 Ocak tarihinden itibaren başlayacağı belirtiliyor.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir