‘Arnold’ sürprizi

Mercedes dün kapılarını açan Detroit fuarı öncesi yeni G serisini 2 büyük sürprizle tanıttı. İlk sürpriz aracın tanıtıldığı ‘Michigan Tiyatrosu’nun Henry Ford’un ilk otomobilini ürettiği garajın üstünde yükselmesiydi. İkinci sürpriz ise Arnold Schwarzenegger oldu. Ünlü oyuncu Mercedes Başkanı Zetsche’yi “Elektriklisi olacak mı?” diye sıkıştırdı.

Ford’un garajında ‘Arnold’ sürpriziALMAN otomotiv devi Mercedes, yeni G serisini otomotivin anavatanı Detroit’te ünlü aktör Arnold Schwarzenegger ile tanıttı. Alman markanın ikonik modeli yeni G serisinin Detroit’te tanıtımı için ise ‘Henry Ford’un ilk otomobilini ürettiği garajın üzerinde yükselen ‘Michigan Tiyatrosu’ seçilmişti. Mercedes Dünya Başkanı Dieter Zetsche, dün kapılarını açan Detroit otomobi fuarı öncesi düzenlenen törende yeni G serisinin ışıklar ve ateş şovlarıyla sahneye gelmesinin ardından büyük bir sürpriz yaparak Arnold Schwarzenegger’i sahneye çağırdı. Eski California valisi de olan ünlü oyuncunun hem bir G Serisi tutkunu hem de G Serisi gibi Avusturya Graz doğumlu olduğunu söyleyen Zetsche daha sonra sahnede küçük bir sohbet gerçekleştirdi.

BENİM GİBİ KASLI

Ünlü aktör G serisiyle kendisini ‘Gerçek ikizler’ diye tarif ederek şu esprili konuşmayı yaptı: “Vücut geliştirme çalışmalarına başladığımda ve en iyi vücuda sahip olduğumda, G serisinin en iyi SUV olduğunu biliyordum. Ben daha güçlü ve kaslı hale geliyordum, G Serisi de güçlenip kaslanıyordu. Daha sonra hızlı olmak istedim, o zaman G Serisi de daha hızlandı. O yüzden biz gerçek ikiziz.”

Ford’un garajında ‘Arnold’ sürprizi

 

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir