Yazar Kasa POS’ların En Yeteneklisi Yeni Profilo S900 ECR

Profilo Ödeme Sistemleri, yeni Profilo S900 ECR ile dokuzuncu onayını aldı. Kullanıcıya maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedefleyen Profilo S900 ECR, tam dolu şarjla sektörün en çok fiş kesme kapasitesine sahip.

Sektörünün lider şirketleri arasında bulunan ve AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri; Maliye Bakanlığı ve Tübitak onaylı yeni ürünü Profilo S900 ECR ile yeni nesil yazarkasa kategorisindeki model sayısını dokuza çıkardı. Yüzbinlerce müşteri deneyimi sonucu Profilo Ödeme Sistemleri’nin deneyimli Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ürün, sektördeki diğer yazar kasa POS’larda olmayan birçok yeni özellik ile ön plana çıkıyor.

Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilen Profilo S900 ECR, tüm bağlantıların tek bir noktada birleştirildiği bağlantı kutusu ile kablo karmaşasına son veriyor. Dâhili GPS ve barkod okuyucu opsiyonu, yüksek çözünürlüklü hassas dokunmatik ekranı, basitleştirilmiş menüsü, yeni nesil güvenlik yazılımı ve çift SIM kart kullanım ve 3G Modem alternatifi ile birçok özelliği tek bir cihazda topluyor. Profilo S900 ECR, kullanıcıya maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedefleyen cihaz uzun süre kullanım sağlayan bataryası ile tam dolu şarjla sektördeki en uzun süre kesintisiz fiş kesebilme kapasitesine sahip. Ayrıca, Profilo S900 ECR 40 milyon satırlık EKÜ kapasitesi ile rakiplerinden farklılaşıyor. Profilo Ödeme Sistemleri müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla 6 farklı Profilo S900 ECR konfigürasyonu sunmakta.

Profilo Ödeme Sistemleri, KDV’nin hayatımıza girdiği 1985 yılından beri pazarda var olan en eski yazar kasa firması ve köklü bir kuruluştur. En küçük esnafın alacağı giriş seviyesi yazar kasadan, daha komplike ihtiyaçları olan mükelleflerin kullandığı kapsamlı yazar kasa ve komple yazar kasa setlerinin yer aldığı perakende pazarına kadar tüm segmentlere ürün sunuyor. Tüm pompa ve otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışacak şekilde akaryakıt sektörüne özel üretilen pompa yazarkasaları ile kendi alanında akaryakıt sektörünün lider üreticisi konumunda bulunuyor. Yeni nesil yazar kasalarıyla birlikte bugüne kadar onay aldığı yazar kasa sayısı, sadece Türkiye’de 90’a çıktı.

Profilo Ödeme Sistemleri Hakkında:

Profilo Ödeme Sistemleri, 1985 yılında KDV’nin uygulamaya geçmesiyle beraber hayatımıza giren ve günlük yaşantımızda “yazar kasa” olarak adlandırılan, ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 14 ülkede, ilgili yasalara uygun cihazları tasarlamış, üretmiş ve sektörün geliştirilmesine öncülük etmiştir. Türkiye’de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, Profilo Ödeme Sistemleri’nin bünyesinde yer alan güçlü markaların ödeme kaydedici cihazlarını kullanmaktadır.

Günümüzde, bu sektörde kullanılan en ileri teknoloji ürünlerini işletmelerin hizmetine sunan Profilo Ödeme Sistemler’nin bünyesinde Farex, Profilo, Telestar, Posiflex, ve Seiko gibi güçlü markalar yer almaktadır. Dünyada ilk olarak dokunmatik ekranlı mobil yazar kasa POS’u, akaryakıt sektörüne ilk pompa yazar kasayı, Türkiye’de Elektronik Kayıt üniteli ilk yazar kasayı üreten Profilo Ödeme Sistemleri, güçlü AR-GE ve satış ekibi, Türkiye’de 81 il ve 258 ilçede, T.C. Maliye Bakanlığı onaylı 2 bin 300 kişilik uzman kadrosu, 360 münhasır servisi ve 300’den fazla iş ortağı olmak üzere 600’den fazla servis noktası ile hizmet sunmaktadır. Geçen 31 yılda, 14 farklı ülkede iki milyondan fazla ödeme kayıt edici cihaz satışı gerçekleştiren Profilo Ödeme Sistemleri, sektöründe açık ara ihracat lideridir. Bu süre zarfında Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye’ye özel 90, ihracat pazarları için 61 olmak üzere 151 farklı ödeme kayıt edici cihaz tasarlamış, üretmiş ve hizmete sunmuştur.

Küçük esnafın yanında, dikey uzmanlık alanlarında da farklı sektörel ihtiyaçlara yanıt veren, en ileri çözümleri sunan Profilo Ödeme Sistemleri, yeni nesil yaza kasa, offline yazar kasa, bilgisayar bağlantılı yazar kasa, pompa yazar kasa, EFT POS yazar kasa, PC POS, mali yazıcı ve Fiscal Box ürünleriyle dünyada bu sektörde kullanılan tüm mali ödeme sistemlerine uygun bir ürün yelpazesine sahiptir.
Geleceğe yönelik yenilikçi çalışmalarını, yurt içi ve yurt dışında bulunan 70’in üzerinde AR-GE çalışanı ile ara vermeksizin sürdüren Profilo Ödeme Sistemleri, 31 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider şirketidir.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir