ÜMİT BESEN KANYON’DA MÜZİK ZİYAFETİ YAŞATTI

Kendine özgü yorumuyla müzik dünyasının efsanelerinden biri olan Ümit Besen, sevilen şarkılarını bu kez Kanyon’da müzik severler için seslendirdi.

Her zaman yaptığı etkinliklerle adından söz ettiren Kanyon, Kasım’da Aşk Kanyon’da diyerek, dillere pelesenk olan şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip, romantik müziğin usta ismi Ümit Besen’i ağırladı. 36 yıllık kariyerine birbirinden önemli albümler sığdıran arabesk-fantezi müziğin usta yorumcusu Ümit Besen, unutulmaz şarkılarıyla Kanyon misafirlerine tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

9.500 kişinin izlediği konserde Nikah Masası, Okul Yolunda, Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi ve daha birçok klasikleşen şarkısını seslendiren Ümit Besen’e dinleyiciler büyük bir coşkuyla eşlik etti.

Usta müzisyene, “Başka” albümünde birlikte düet yaptığı sürpriz isimler de eşlik etti. Alternatif rock müziğin başarılıgruplarından Pinhani ile birlikte seslendirdiği “Hele Bi Gel ve Tanrı İstemezse” şarkısı dinleyiciler tarafından büyük beğeni toplarken, rock müziğin sevilen grubu Yüksek Sadakat ile “Aşk Durdukça ve Haydi Gel İçelim ” şarkısını söyleyerek hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir