“TRT Ev Sineması” tüm hızıyla devam ediyor!

Komedi türündeki "Ekisporter" filmi 27 Haziran Salı akşamı TRT 1 Ekranlarında!

 

 

TRT’nin Türk Sineması’na yeni soluk getiren “TRT Ev Sineması” kuşağı tüm hızıyla devam ediyor. ‘TRT Ev Sineması’ kuşağında bu 27 Haziran Salı akşamı komedi türündeki “Ekisporter” filmi izleyici ile buluşuyor.

27 Haziran Salı, saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek olan Ekisporter’da, mütevazı bir hayat yaşayan mobilya ustası Turan Usta’nın, kabuğunu kırıp büyüyerek ihracat yapmaya karar vermesi ile yaşadığı zorluklar ve değişen hayatı ekranlara geliyor.

“Ekisporter”, Turan Usta’nın, değişen piyasa koşulları gereğince kabuklarını kırıp büyüyerek ihracat yapmak istemesi amacıyla girdiği yolda yaşadığı zorlu süreci anlatıyor. Exporter’ın ne anlama geldiğini bile bilmeyen Turan Usta’nın bu isteği kötü niyetli kişiler tarafından kullanılıyor. Günümüzde geçen ve yaşanmış bir öyküden yola çıkılarak senaryolaştırılan “Ekisporter”da Turan Usta’nın aile fertleri ile yaşadığı zorluklar ve piyasa karşı verdiği büyük mücadele gözler önüne seriliyor. Turan Usta’nın “Ekisporter” olma macerasında ona kalfası Zati ve akıl hocası Fuat eşlik ediyor.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir