TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerde yaşanan sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 29 Aralık Cuma günü yeni bölümü ile TRT1’de.

 

Çocuk Sahibi Olma Konusu Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 29 Aralık Cuma günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Prof. Dr. Gazi Yıldırım yardımcı üreme yöntemlerinden bahsedecek. Psikolog Tuğba Yağan ise hamile kalamama durumunda psikolojinin etkilerini anlatacak.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

29 Aralık 2017 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada Hacer ve Cengiz Durmuş çiftinin evindeki sorunları ekrana getirmeye devam ediyor. Hacer, Cengiz’e evden ayrılmasını söyleyince Cengiz, geceyi kahvede geçiriyor. Sonrasında kendisine borç vermedikleri için arkadaşlarıyla kahvede kavgaya tutuşuyor. Fakat onu yine kurtaran eşi Hacer oluyor. Hacer, Cengiz’e karşı sert tutumunu sürdürüyor. Acaba Cengiz durumun ciddiyetini anlayabilecek mi?

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, Uzun evliliklerin sırrı ne? Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca nasıl sürdürülür?’ , ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir