TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 6 Aralık Çarşamba günü yeni bölümü ile TRT1’de.

Kadın Hastalıkları Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 6 Aralık Çarşamba günü saat 12.45’te TRT 1’de.

Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım adet düzensizliği ve nedenlerinden bahsedecek. Prof. Dr. Bora Farsak ise genital varis ve tedavi yöntemlerini anlatacak.

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

6 Aralık 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada konuk olduğu iki çocuk sahibi Gönül ve Vedat Tekin çiftinin evindeki sorunları çözmeye devam ediyor. Vedat ve Oğlu Bora’nın, Gönül ve annesinin tarafını tutan Meryem’e karşı aldığı tavır, evde adeta bir gruplaşma yaratıyor. Bu gruplaşmanın yarattığı gerginlik üstüne günün sonunda yaşanacak kaza, aile içerisinde bir panik havasına yol açıyor. Bu kazada Gönül neler yaşayacak? hepsi ‘Bir Yastıkta Kocayalım ‘da.

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir