TRT 1 Gündüz Kuşağı Birbirinden Farklı Programlarıyla Yine Dopdolu

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 5 Aralık Salı günü yeni bölümü ile TRT1’de.

Duruş Bozuklukları Doktor Geldi’ de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 5 Aralık Salı günü saat 12.45’te TRT 1’de.

Salı günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan, Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa duruş bozuklukları ve bu konuda alınması gereken önlemlerden bahsedecek. Halit Yerebakan ağrıların nedenleri ve ağrılara karşı kullanılabilecek doğal ağrı kesici örnekler ile ekranda olacak. Prof. Dr. Meral Sönmezoğlu ise kandida mantarı hakkında bilgi verecek.

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’ da!

5 Aralık 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada iki çocuk sahibi Gönül ve Vedat Tekin çiftinin evine konuk oluyor. Üçüncü çocuğuna hamile olan Gönül, eşi Vedat’ın erkek çocuk sevdası sebebiyle korkup bebeğinin kız olduğunu söyleyemiyor. Bu yalanın ortaya çıkmasıyla Vedat, adeta çılgına dönüyor.

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir