Samsung Galaxy Note 8 Çıkabilir!

Samsung'un başını çok fazla ağrıtan Note 7 modeline rağmen Note 8'i çıkartabilir!

Samsung’un ilk çıktığı zamanlar aşırı derecede ilgi gören ve beğenilen Note 7 model cihazı ilk günden itibaren oldukça iyi satış rakamlarına ulaşırken, bataryasında oluşan bir sıkıntı yüzünden patlama haberleri gündeme gelmeye başlamıştı. Samsung’un geri iadesi ile beraber toplanan cihazlar hurda olarak kullanıldı. Ancak Samsung’a bu kadar kötü olay yaşatan ve zarar ettiren Note 7 modelinden sonra Note 8’i çıkartacağı anlaşılıyor.

Samsung’un Galaxy S8 ve S8 edge’i Nisan ayına dek tanıtması bekleniyor. Galaxy Note 8 ise yılın ikinci yarısında tanıtılması beklenmekte. Böylece Samsung phaplet pazarındaki koltuğunu Note 8 ile beraber tekrardan korumaya devam edecek. Galaxy Note 8 modelinin ekranı 4K ve S8’in de 2K olarak gelmesi bekleniyor. Bunla beraber Note 8 model cihazın tanımı sırasında Gear VR cihazında birlikte kullanıcı beğenisine sunulacağı düşünülüyor.

Galaxy Note 8 ve Galaxy S8’de yeni bir asistan Bixby diğer asistanlara kıyasla gelen bilgilere göre erkek sesi ile hizmet vereceği iddia edilmekte.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir