Razer İsmi zVault Olan Para Birimini Duyurdu

Oyun dünyasının liderlerinden olan Razor artık kendi para birimini kullanacak. Oyun oynama platformları, oyuncu ekipmanları, turnuvalar ve oyun ödülleri için kullanılabilecek olan dijital para biriminin ismi ise zVault olarak lanse edildi.

Bu dijital para birimini iki ana gruba ayıran Razer isimlerini zGold ve zSilver olarak nitelendiriyor. Bunların birisi mevcut ödemelerinize istinaden elde edebileceğiniz para birimi olan zGold olacak. Diğeri ise promosyonlar ve harcamalarınız sonucunda elde edebileceğiniz promosyon para birimi olan zSilver.

zGold para birimi için tüm ödeme sistemleriyle ödeme yapmanız mümkün görünüyor. 1 $ karşılığında 100 zGold sahibi olabilirsiniz. Bunları Razer Cortex ve Razer Arena gibi özel platformlarda harcamanız mümkün. Bunun yanı sıra başlangıca özel fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Şu sıralar Razer zGold alımlarında %30 ekstra avantaj sağlıyor.

Aynı zamanda zSilver toplayarak bedava elde edeceğiniz çok sayıda ürüne erişim şansınız var. Eğer Razer Cortex’te bir dakika boyunca oyun oynarsanız hanenize 6 zSilver yazılacak. Topladığınız bu dijital para birimiyle oyunlar oynayabilir, ekstra oyuncu ekipmanları satın alabilir ve turnuvalardaki iddianızı güçlendirebilirsiniz.

Her oyuncunun maksimum 900 zSilver kazanabileceği 24 saatlik periyotlar var. Gün içinde bu kadar kazanabildiğiniz için kazanabileceğiniz tutarlar uzun vadeli oyuncular için çok daha ekonomik çözümler sunacak. Razer alışveriş mağazalarından ve web satış noktalarından indirim çeki olarak kullanılabileceğini belirtelim. Eğer bir Razer ID sahibiyseniz hemen dijital cüzdanınızı açarak 2.000 zSilver sahibi olabilirsiniz.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir