Playerunknown’s Battlegrounds Güncelleme Alıyor

Oyun dünyasında gündem hiç şüphesiz Playerunknown’s Battlegrounds serisi. Geçtiğimiz günlerde bilgisayarlar içinde final sürümü yayınlanan oyunun, bir anda kullanıcı listelerinde zirve yaptığını gördük. Çok kısa bir süre içerisinde en çok oynanan oyunlar arasında yer almasının yanı sıra, oyunun konsol desteklerinin de açıklanmış olması Playerunknown’s Battlegrounds serisini tam olarak gündem konusu yapmış durumda.

Bir yandan sürekli olarak oyuncu sayısı artan yapımın bir yandan ise sürekli olarak hatalarla gündeme geldiğini biliyoruz. Yapım ise bu sorunları çözmek adına güncelleştirmeler üzerinde çalışmalara başladı. En son geçtiğimiz günlerde oyunun Xbox One sürümü için güncelleme haberi verilmişti. Şimdi ise güncellemenin detayları ortaya çıktı.

Playerunknown’s Battlegrounds Güncelleme Alıyor
Oyun için yayınlanan yeni güncellemenin hata güncellemesi olduğu açıklandı. Yani yeni özelliklerden çok bu güncellemenin kullanıcılara hata iyileştirmeleri sunduğunu görmek mümkün olacak. Sadece birkaç günlük bir süreç içerisinde yayınlanması beklenen yeni güncellemenin, sistem iyileştirmeleri ve donma sorunlarının çözümü için olması beklentisi var. Hatta biraz daha ileri gidelim ve yeni güncellemenin sürüm notlarından bahsedelim.

Playerunknown’s Battlegrounds

Playerunknown’s Battlegrounds oyununun sürüm notlarına göre silah tepmesi sorunları bile ortadan kalkacak. Hemen sürüm notlarından detaylı olarak sizlere bahsedelim.

Silahlar için tüm sorunlar ortadan kaldırıldı. Silah tepmesi, bazı modellerin uç bölümlerinde yer alan model hataları ve ani kara kaymaları giderilecek.
Sunucu sorunları ortadan kaldırılacak.
Sohbet sorunları tamamen giderilecek.
Kullanıcının ölümden sonra ekranda takılı kalması sorunları çözülecek.
Ayar seçeneklerinde bazı iyileştirmeler göreceğiz.
Yeni özelliklerin bu güncelleme içerisinde yer aldığını görmek mümkün olmayacak. Sadece hata düzenlemeleri üzerine durulacak olan yeni sistemin, büyük güncellemeler içinde bir ön hazırlık olması beklentisi var. Bu sürüm üzerinde yapılacak olan çalışma sonrasında Playerunknown’s Battlegrounds Xbox One serisinin yeni harita dahil olmak üzere bir takım önemli güncellemeler alması bekleniyor. Oyunun şu an için 118 TL gibi bir fiyatla satılmasına rağmen hala satışların oldukça yüksek devam etmesinin bir nedeni de güncelleme desteğinin devam edecek olması.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir