Medyum Hüddam Hoca – Medyumlar ve Cinler

 

Bir çok insan medyumların gizli dünyasını ve medyum yeteneklerini merak eder. Onları diğer insanlardan ayıran özelliklerinin neler olduğunu merak eder ve kulaktan dolma bilgilerle çeşitli fikirlere sahip olurlar. Medyumlar sıradan insanlardan farklıdırlar.

Doğuştan ya da sonradan kazandıkları açık sezgi yeteneği duru görü yeteneği gibi yetenekleri vardır. Bazı medyumlar bu yeteneklerini iyi yönde, bazıları da kötü yönde kullanabilir. Bu yeteneklere sahip olmak için uzun yıllar boyunca bazı gizli ilimlerle uğraşmak gerekir. Büyü insan yaşamını ve onların düşüncelerini değiştiren bir güçtür. Bilimsel olarak alt yapısı olmayan büyünün yaydığı tesirleri ölçecek bir bilimsel alet olmadığından çoğu insana hurafe olarak da gelebilir.

Ancak büyü tesirlerinin etkilerini yaşayanlar ve vefk aşık etme büyüsü işlemi yaptırarak işlerini düzene sokanlar etkileri daha iyi anlarlar.  Medyumların uğraştığı alan son derece geniş bir alandır ve akademik kürsüsü olmayan bir alan olduğu için inanırlılığı sınırlıdır. Ancak büyük sorunlarını çözemeyen ve bunları vefk ile çözdürebilen insanlar, büyünün etkisinin gücü hakkında bilgi sahibidirler.

Medyuma ihtiyacı olan insanlar, kendi meselelerini çözmek için çoğu zaman doğru medyumu bulmakta zorluk çekerler. Doğru medyum size doğru çözümü sunabilir. Vefk tesirinin ulaşmadığı dünya üzerinde bir alan yoktur. Tesirler, etki gönderilen kişinin zihin duygu dünyasını etkiler. Birden bire davranışlarını değiştirebilir.

İnsanların en çok ilgi duyduğu işlemler arasında bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi işlemler gelmektedir. İnsanların kısmet açma vefki gibi bağlama büyüsü gibi veya bağlama büyüsü gibi ihtiyaçlarının karşılanması ancak etkili bir vefk yazma işlemi ile olabilir. Etkili vefkin yazılması ise ;

Arapça bilgisi

Dua bilgisi

Havas ilmi ve astroloji gibi alanlarda bilgi gerektirir.

Medyum Hüddam hoca bu alanda çalışmakta ve her bir insana kendine has özel vefk yazmaktadır. Bu yazma işlemi bazen 3 gün sürmektedir. Çünkü bazı duaların okunması ve bazı işlemlerin yapılması , buhurların yakılması gerekir. Ayrıca her bir insanın özel bilgileri de işlem için gereklidir ki vefk gerçek tesirini kısa sürede gösterebilsin.

www.medyumhaberler.com

 

 

 

 

 

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir