Layers Of Fear Oyununun Bedava Olduğu Açıklandı

Steam üstünde 31 Türk Lirası tutarında satılmakta olan Layers of Fear ve 10 Türk Lirası tutarına satılan DLC paketi, Humble Bundle üstünden oyunculara ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

Steam’de normalde ücretli olan, ancak Humble Bundle sayesinde ücretsiz olan pek çok oyunu sizlere sunmaya çalıştık. Bu oyunlarla siz de Steam envanterinizi tepelemesine doldurdunuz. Peki bu yeterli mi? Asla. Sizlere, Humble Bundle ve diğer sitelerde ücretsiz olan tüm oyunları ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu sayede sizler zaten yoğun olan zamanınızı harcamadan, yalnızca bizi takip ederek bu oyunlara ulaşabiliyorsunuz.

 

Bugün sizlere bir oyun ve bu oyunun DLC’sini sunacağım. Türkçe altyazı ve arayüz seçeneği sunan Layer of Fear isimli oyun ve bu oyunun Soundtrack DLC’sine tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Steam’de satın almaya kalksanız 41 TL ödemeniz gereken korku temasına sahip bu oyun, 16 Şubat 2016 çıkışlı olduğu için grafik anlamında sizleri bir hayli mutlu edecek gibi duruyor.

Zaten Steam mağaza sayfasına girdiğimizde incelemelerin Son Derece Olumlu olduğunu görüyoruz. Neden böyle başarılı bir oyunun Humble Bundle’da ücretsiz olduğunu bilmiyorum, ancak fazla da sorgulamamak lazım.

Layers of Fear Nedir?
Layers of Fear, ağırlıklı olarak hikayeye ve keşfe odaklanmış bir oyundur. Birinci şahış üzerinden oynanan oyun, psikodelik bir korku atmosferi sunuyor. Oyuncular sürekli değişen Victoria dönemi malikanesinde ressamın kırılgan ve çökmekte olan ruh halini görecekler. 2016’da en başarılı oyunlar arasında yer alan bu bağımsız yapımı kaçırmamanızı öneriyorum.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir