“Kalk Gidelim” Yeni Bölümüyle Cumartesi Akşamı TRT1’de!

Ekran başında eğlenceli vakit geçirmek ve günlük hayatın yorgunluğunu atmak isteyenlerin yeni favorisi ‘Kalk Gidelim’ dizisi 9 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle TRT 1’de.

‘Kalk Gidelim’ Dizisi’nin Dördüncü Bölümü’nde Neler Olacak?
Meryem Nurcan’a iflas ettiklerini söyler. Nurcan Mustafa Ali’nin bu gerçeği kendisinden saklamasına mı kızsın yoksa Meryem’den öğrendiğine mi!

Bunun üzerine Nurcan meditasyona başlar ve uzun saatler öyle kalır. Ev halkı Nurcan’ın kilitlenip kalmasından korkarlar. Oysa Nurcan kendisine geldiğinde işler hiç de korktukları gibi olmaz. Nurcan köylü bir geline dönüşmüştür.

Diğer tarafta Hacı Hüseyin, Seyfettin’e Mustafa Ali ve Canberk’e çiftlikte bir iş vermesini söyler. İkili bundan böyle çalışıp evlerini geçindireceklerdir. Seyfettin’in kardeşini ezmek için aradığı fırsat önüne gelmiştir. Meryem Nurcan’ın akıbetini görmek için keyifle Hacıların çiftliğine gider ama Nurcan’ın durumunu görünce şok olur.

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak’ın başrollerini paylaştığı TRT 1’in iddialı projesi Kalk Gidelim ’de Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Alican Okumuş, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir ve Sena Çakır gibi birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

Künye:
Yapımcı: Eyüp Üstün
Yönetmen: Hatice Memiş
Senaryo:Baykut Badem, Güliz Kucur, Hazan Toma
Hikaye:Güliz Kucur
Yapım: STAFF FİLM
Oyuncular:Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Alican Okumuş, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir ve Sena Çakır gibi birçok oyuncu yer alıyor.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir