İzmir Trafiğinde Yorulmayın

İzmir’e değişik maksatlarla gelen misafirler, özellikle hava alanı ile konaklayacakları mekan arasındaki mesafeyi, firmanın izmir havalimanı transfer hizmeti ile zaman kaybetmeden keyifli bir yolculukla geçirebiliyor.

Firma, İzmir rent a car firmaları içinde en fazla araç filosuna sahip ve her bütçeye uygun çeşitte araç cinslerine sahip.

Firma, İzmir oto kiralama firmalarının hizmetlerine ek olarak, filo kiralama veya şoförlü araç kiralama hizmetleri de veriyor. Filo kiralama yöntemi ile şirketler aracın sadece kirasını ödüyor, diğer bütün işlemler (sigorta, bakım vb.) firma tarafından karşılanıyor. Arazi gezileri için isteyen müşterilere arazi tipi araçlarla da hizmet veriliyor.

Diğer Hizmetler

Firma çocuklu aileler için özel çocuk koltuğu ve yapılan istekler doğrultusunda ek hizmetler de verebiliyor. Ayrıca, İzmir araç kiralama şirketlerinin uyguladığı ve müşterilerinin lehine olan tüm uygulamaları bünyesinde toplamıştır. Firma, VIP müşterileri için şoförlü limuzin kiralama hizmeti de sunuyor. Yapılan protokole uygun olarak, müşteri sadece transfer maksadıyla değil, istekleri doğrultusunda da taşınabiliyor. Grup olarak gelen misafirler için ise yolcu kapasitesi on dörde kadar varan araç veya araçlar kiralanabiliyor.

www.zgr.com.tr

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir