İşte yeni Windows 10 güncellemesi

Windows 10'a gelmesi beklenen yeni güncellemenin yeni arayüz ve şık bir görünümle geleceğinin görselleri sızdırıldı!

2016 yılının Kasım ayında Windows 10 hakkında bir çok gelişmenin olacağı ortaya çıkmıştı. Bu sefer de Windows 10 için yeni arabirimin şimdiye dek en gelişmiş ve en zarif olduğu kesin.

Güncelleme daha çok Windows 10, Windows 8 Metro arabirimi ve Microsoft Design Language 2’in birleşmesiyle oluşmuş demek mümkün. Sonuçta Microsoft Design Language 2, Windows 10 arabirim yapısını getiriyor. Bu bakımdan güzel işlerin ortaya çıkacağı kesin.

Yeni güncellemeyle beraber metin ve görsellerin öne çıkmış olduğu görülürken yoğunluğun da değiştiği görülüyor. Oldukça zarif bir işletim sistemine dönüşen Windows 10 bu haliyle daha çok güzel olacak.

Windows 10’un güncellenmiş hali hakkında gelen bilgiler bu kadarlı sınırlı olsa bile Akrilik adında gelen yeni arabirim ve masaüstü arkaplanı oldukça şahane duruma getirilmiş. En dikkat çekense sekmelerin ve içeriğin yarı saydam olduğu yönünde.

Her ne kadar küçük gelişmeler sağlanmış olsa bile hepsi birleşince çok güzel işlerin ortaya çıktığı görülüyor. Project Neon adında gelmesi beklenen güncelleme Nisan ayında gelebilir.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir