iPhone 7 Plus “Taka Mine” Reklam Videosu

Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus reklam çekimleri devam ediyor. Kısa süre önce Apple, YouTube kanalından yeni bir reklam videosu daha paylaştı.

Apple, bugün YouTube kanalı üzerinden iPhone 7 Plus için yeni bir reklam videosunu takipçileriyle paylaştı. Yeni model iPhone 7 Plus’ın çift kamerası ve Portre Modu görenleri hayran bırakacak derecede iyi sonuçlar ortaya çıkarıyor. Portre modu ile çekilen resimlerde alan derinliği özelliğiyle beraber arka planın bulanık olması ve kişilerin daha ön planda çıkması görülmekte.

Reklamı izlemeye başladığınız da ilk olarak iPhone 7 Plus modelinin bir kişiyi çektiğini göreceksiniz. Daha sonra tüm reklam filminde oynayan kişilerin fotoğraf çekmek için tatlı hareketler yaptığı ve fotoğraflarının çekildikten sonra video üzerinde tam ekran olarak görüldüğü söylenebilir. Ancak Apple bu fotoğraflar ile herhangi bir oynama yapmış ve yapmamış demek şuan için erken.

Apple’ın çift kameralı modelinin diğer düz modele göre daha fazla satmasını veya tercih edilmesinin asıl sebebi ise çift kameralı ve portre modunun olmasından kaynaklandığı en büyük faktör olarak gösterilmekte.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir