İp Santral Şirketleri Rahatlattı

İp santral, son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan ve internet üzerinden şirketlere rahatlık sağlayan oldukça kullanışlı bir telefon santrali. Ip santraller bilgisayar donanımlarını kullanıyor ve ip altyapıları ile size oldukça verimli bir hizmet sunuyor. Analog yapının getirdiği kablo karmaşasından şirketleri kurtaran santral sistemi ile görüşmelerinizi çok daha efektif yapabileceksiniz. İp santral sisteminde ses kaydı, entegrasyon karşılama ve mobil uygulama gibi hizmetler ise cabası.Telefon görüşmelerin de ip santral çok daha uygun ve verimli hizmet sunuyor.

Ses Kaydı Ve Karşılama

İp santral hizmeti aldığınız da ses kaydı ve karşılama anonsu gibi hizmetlere de sahip olmuş oluyorsunuz. Şirketlere oldukça avantajlı bir telefon santrali hizmeti sunan ip santraller ile her ay fatura fiyatını düşünmenize gerek kalmıyor. Müşterilerinizi otomatik karşılama anonsu ile hoş bir biçimde karşılamanız da bu hizmetin yaptıklarından sadece biri.

Ucuz Fiyata Dijital Hizmet

Analog santraller yoğun kablolarıyla sıkça sorun çıkarabilmekte. Fakat ip santral dijital yapısıyla sizi bu dertten de mustarip olmaktan kurtarıyor. Yaklaşık %40a kadar daha uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlayan bu santraller öte yandan günümüz teknolojisine uygunluğuyla da göze çarpıyor.

http://www.daymaz.com/

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir