İp Kamera Modelleri

İp Kamera

 

Güvenlik amacıyla kullanılan kamera sistemleri ve daha fazlası sitemizde yer almaktadır. Modern ve son teknolojiye uygun olarak tasarlanan kameralar uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. İp kamera modelleri ile gözle görülemeyecek kadar küçük ürünleri tavana monte edebilirsiniz. Teknolojik kameraların renkleri dikkat çekmemektedir. Sitemiz bireysel ve kurumsal çözümler ile güvenlik sistemlerini sağlamanızda yanınızda olmaktadır.

 

Online Çözümler

 

Çevrimiçi olarak da sitede kamera sistemleri hakkında bilgi verilmektedir. Kolay erişim imkanı sunan sitemiz son teknoloji güvenlik ekipmanları ile her zaman yanınızda olmaktadır. İp kamera sistemleri son derece de kullanışlıdır. Acil sağlık hizmetleri, yangın ihbar sistemleri, plaka tanıma sistemleri, bakıcı kontrol bebek kameraları da sitemizde bulunmaktadır.

 

Kamera Modelleri

 

Speed dome kameralar çeşitli megapiksellerde sizlere sunulmaktadır. Sentry güvencesi ile sunulan ip kameralar yukarıdan geniş alanlarınızı incelemek için de oldukça müsaittir. İp kameralar yüksek megapiksel değerleri ile yoğun olarak kullanılmaktadır. Son teknolojiye uygun olarak üretilmiş olup hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Tüm kamera sistemlerimizi www.sentryguvenlik.com.tr adresinden oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir