İngiltere web sitesinde görüldü

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi olan LG firmasının geliştirmekte olduğu G7 modeline ait ilk detay bugün firmanın İngiltere web sitesinde görüldü.

Akıllı telefon sektöründe bir türlü elde etmek istediği başarıyı yakalayamayan ancak bu başarıyı elde etmek içinde elinden geleni ardına koymayan Güney Kore kökenli LG firması, G7 olarak isimlendireceği yeni amiral gemisi üzerinde çalışıyor. Firmanın bu cihazı farklı bir isimle tanıtması beklenilirken, elde edilen detaylara göre G7 ismiyle birlikte geleceğine artık kesin gözle bakılıyor.

LG G7 olarak isimlendirilen akıllı telefon modelinin ismi LG Mobile’ın İngiltere sitesinde görülürken, bataryasının hızlı şarj teknolojisi Qualcomm Quick Charge 4.0 teknolojisine de destek sunacağı bilgisi yer alıyor. Bu alanda hızlı şarj teknoloji kavramını tam anlamıyla destekleyecek olan cihazın bataryasının diğer rakiplerine oranla çok daha hızlı şarj edilebileceğini söyleyebiliriz.

LG G7 isimli modelin çerçevesiz ekran tasarımı üzerinde dizayn edileceği de artık net bir bilgi olarak elimizde bulunurken, bu cihazın tanıtımı sektörde oldukça güçlü olması beklenilen Galaxy S9 ve diğer modellerin gölgesinde gerçekleştirilecek. Bu bağlamda firmanın cihazda kullanacağı yonga setinin Snapdragon 835 yada 10 nm üretim teknolojisiyle geliştirilen Snapdragon 845’den güç alması bekleniliyor.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir