Huawei’nin 2018 yol haritası sızdı

Çinli Huawei’nin 2018 yol haritası geçtiğimiz gün internete sızdırıldı. Huawei’nin hangi telefonunu ne zaman tanıtacağı gün yüzüne çıktı.
Genellikle Apple, Google, LG, Motorola, Samsung Huawei ve Sony gibi yüksek profilli akıllı telefon şirketlerinin geleneklerine bağlı kalarak, genellikle her yıl aynı dönemlerde akıllı telefonlarını piyasaya sunduklarını biliyoruz. En azından bunu planladıklarını biliyoruz.

Bu şirketlerden birisi de Huawei. Çok öncede yeni yıl yol haritasını çizen Huawei’nin 2018 yol haritası internete sızmış gibi görünüyor. Çinli şirket, 2018’in ikinci çeyreğinde üç P serisi akıllı telefonu (P Plus, P ve P Lite) çıkarmayı planlıyor.

Şirket, 2018 yılının ilk çeyreğinde Huawei Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite ürünlerini daha fazla pazarda satışa sunmayı planlıyor ancak üç yeni akıllı telefon da duyurusu yapılacak: Maya, Salina ve Honor 1. Bunların sadece kod adı olduğunu belirtelim.

Ayrıca, Huawei Scale (aksesuar) ve Huawei B618 kablosuz yönlendiricinin yanı sıra Huawei 360 Camera ve yeni bir Huawei A2 fitness bandının da birinci çeyrekte duyurulması bekleniyor.

Üç P serisi telefonla birlikte Huawei, 2. çeyrekte, Huawei B525 (muhtemelen başka bir yönlendirici) ile birlikte ikinci Honor akıllı telefonunu duyurulacak.

Çinli şirketin 3. çeyrekte ise Honor 3 adlı telefonu piyasaya çıkarmayı planladığını görüyoruz.

Son olarak, 4. çeyrek de Çinli şirket için biraz yoğun olacak. Huawei Mate Pro ve Mate Lite, bir başka (dördüncü) Honor akıllı telefon piyasaya sunulacak.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir