Etiket "yapay zeka"

Google’a Ait Olan Yapay Zeka Kendisini Çoğalttı

4 gün önce 0

Google şirketi, yapay zeka ve de makine öğrenimi programlarından AutoML, yapay zeka ile ilgili yazılımlarının kendilerine ait yapay zeka yazılımlarını üretebilmeleri amacıyla tasarlanmıştı, şimdi de insanlardan daha başarılı olan yazılımlar üretebilmekte.

Putin Yapay Zeka Konusunda ”Bizi Yiyebilirler” Uyarısını Yaptı

4 hafta önce 0

Rusya'nın Devlet Başkanı görevindeki Vladmir Putin, Yandex şirketinin kurucularından biri olan Arkady Voloz ile gerçekleştirdiği bir basın toplantısı esnasında, yapay zekaların bizi yiyebilecekleri (?!) uyarılarında bulundu.

Yapay Zekanın 3. Dünya Savaşına Sebep Olabileceğini Açıkladı

2 ay önce 0

SpaceX ve de Tesla'nın kurucusu olan işadamlarından Elon Musk Yapay Zeka'nın Kuzey Kore ülkesinden çok daha büyük bir tehdit olarak ön plana çıktığını ve yapay zeka alanında yer alan liderliğin 3. Dünya Savaşı'na yol açabilecek olduğunu söyledi.

Yapay Zekanın Teknolojisi Vodafone’la Beraber İstanbul’un Trafiğinde

2 ay önce 0

Vodafone şirketi, kendi kendisini yönetebilmekte olan akıllı şebeke teknolojisini ilk kullanmaya başlayan operatör oldu.

Evlere Teker Teker Girmeye Başladılar

2 ay önce 0

İlk önce bu görüntülerin çocuklara hiç bir şekilde uygun olmadığını söylememizde yarar var.

Mark Zuckerberg Evini Yapay Zeka İle Geliştiriyor

10 ay önce 0

Facebook ‘un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, Facebook’u kurduktan sonra sürekli olarak yeni işlerle meşgul olmaya başladı. Hayatını daha renkli hale getirmek için kendisine yıl