Etiket "Twitter"

Twitter Trump’un Kışkırtıcı Tweet’inin Niçin Silinmediğini Açıkladı

4 hafta önce 0

Kuzey Kore'de yer alan üst düzey diplomatlarından bir tanesi, Başkan Donald Trump'ın ülke ile alakalı bir şekilde ''savaş ilanı'' biteliğinde göstermiş olduğu son tweet'lerini açıkladıktan hemen sonra, Twitter platformunun bunları niçin silmemiş olduğunu açıkladı.

Twitter’a Ait Olan Lite Uygulaması Hindistan İçerisinde Test Aşamasında

4 hafta önce 0

Twitter platformu bu senenin başlarında veri tüketimi konusunda daha hassas bir durumda olan Twitter Lite'ın yeni bir versiyonunu tanıtmış idi.

Twitter Üzerinde Popüler Makaleler İsimli Dönem Başlayacak

1 ay önce 0

Twitter platformu, ağınızda şu an içerisinde nelerle uğraşmakta olduğunu gösteren yeni bir tane daha özellik yayınladı.

Twitter Sahte Hesaplar Konusunda Tamamen Çaresiz

2 ay önce 0

Popüler durumdaki sosyal ağlardan Twitter, ülkemiz içerisinde de fazlasıyla yoğun bir biçimde kullanılan bir sosyal platform.

WhatsApp’ın Yakında Ticari Hesapları Doğrulayacağı Açıklandı

2 ay önce 0

WhatsApp platformunun son birkaç aydan beri doğrulanmış durumdaki işletme hesaplarını test etmekte olduğu söyleniyordu.

Twitter Platformunda Hashtag’in Ortaya Çıkmasının 10. Senesi Kutlanmakta

2 ay önce 0

Bundan tam tamına 10 sene önce bugün doğmuş olan hashtag, günlük olan konuşmalarımızın bir parçası durumuna gelmek ile kalmadı, aynı zaman içerisinde online iletişimin tabiatını da değiştirmiş bulunan çok güçlü ve özel bir araç olmayı başarmış oldu.

Twitter Tarihinde Gerçekleşen En Yüksek Beğeni Obama’da

2 ay önce 0

Amerika Birleşik Devletleri'nin eski Başkanı görevindeki Barack Obama'nın Charlottesville'de yaşanmış olan ırkçı saldırının hemen sonrasında paylaştığı tweet yaklaşık olarak 3 milyon tane beğeni aldı.

Twitter Artık Gece Nöbetine Başlayacak

3 ay önce 0

Kullanıcılarının göz sağlıklarının bozulmamasına çok fazla önem vermekte bulunan Twitter, platformu üstünden gece vaktinde tweet atanların artık çok daha rahat edebilmesini sağlayacak.

Twitter, BTK’ya ziyarette bulundu

10 ay önce 0

Son dönemlerde bildiğiniz gibi sosyal medya konusunda ciddi erişim sıkıntıları yaşamıştık. Ayrıca başta Twitter ve Facebook olmak üzere Instagram ve YouTube gibi bir çok platform

Sosyal medyada terör propagandası yapan 1656 kişi tutuklandı

10 ay önce 0

Son günlerde Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden gerçekleştirilen yavaşlamanın nedeni yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Sosyal medya devlerine üye olan ve bu platformlar üzerinden terör