Etiket "internet"

İngiltere İçerisinde En Az 10MB’lik Bir İnternet Hakı Yasal Olacak

11 ay önce 0

2020 senesine kadar İngiliz Hükümeti her eve ve de iş yerine en az 10 MB'lik bir internet sağlanmasını yasalar ile birlikte zorunlu duruma getirecek

Dünya Üstünde En Pahalı ve En Ucuz İnterneti Kullanan Ülkeler Kesinleşti

12 ay önce 0

İngiltere'de merkezi bulunan araştırma firmalarından Statista, dünyanın genelinde internetin en pahalı ve de en ucuz ülkelerinin yer almakta olduğu bir rapor paylaştı.

Çin İçerisinde İnternet Üstünden Uçak Almak Bile Olanaklı

12 ay önce 0

Çin'de nerede ise her şeyi satılık bir şekilde bulmak olanaklı.

Emirates Havayolunun Uçaklarında 50 Mbps Hızında İnternet Kullanılacağı Açıklandı

12 ay önce 0

2 büyük uçak firması bugün gerçekleştirdiği açıklama ile uçuşlarında Wi-Fi bağlantısını çok önemli bir ölçüde artırmayı planlamakta olduklarını açıkladı.

İnternet Devleri İçin KDV Konusunda Bir Yükümlülük

1 sene önce 0

Torba tasarının geçen günkü görüşmeleri içerisinde kabul edilmiş olan düzenlemeye bakılırsa Türkiye’de işyeri ve de ikametgahı bulunmayan ancak gerçek kişilere elektronik ortam içerisinde hizmet sunmakta olanlarında KDV ödemesi yapması gerekecek.

Çin İçerisindeki İnternet Paranoyaklığı Artmaya Devam Ediyor

1 sene önce 0

Çin Devleti, sansür uygulamış olduğu internetine bir yeni uygulamayı daha getirecek olduğunu açıkladı. Çin içerisinde artık anonim bir şekilde dolaşmak tamamen tarih olacak.

TÜİK İnternet Kullanımını Açıkladı

1 sene önce 0

TÜİK'in Başkanlığı, 2017 senesinin Hane halkında Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması konusuna sahip haber bültenini resmen açıkladı.

Kurbanlıkları İnternet Üstünden Almanın Tehlikeli Olduğu Açıklandı

1 sene önce 0

Tüketiciler Birliğinin Genel Başkanı görevindeki Şahin; ''İnternet üstünden kurbanlık almanın vatandaşlara riski fazlasıyla büyük. İnternet üstünden kurbanlık alır iken kurban olmayın'' ifadelerine yer verdi.

Gmail Üzerinden Para Transferi Artık Mümkün

2 sene önce 0

Alternatif ödeme yöntemleri her geçen gün artıyor. Ödeme yöntemlerine ilişkin yeni bir haber de Google‘dan geldi. Geçtiğimiz aylarda açıklanan ve yakın bir tarihte devreye girmesi

Windows Update İle AKN Kotası Sorunu Devam Ediyor

2 sene önce 0

Mevcut güncellemeler her zaman teknolojinin nimetlerinden faydalanmamızı sağlıyor. Özellikle Microsoft bu noktada daha yetkin bir firma olarak öne çıkıyor. Windows Update ile yıllardan beri işletim