İnternet

Sanal Gerçeklik Desteği Bulunan Chrome Göründü

36 dakika önce 0

Google şirketi Daydream VR için Chrome isimli internet tarayıcısına yeni özellikler son güncelleme ile birlikte eklendi.

Dijital Ajansta En İyisi

5 gün önce 0

    Bilişim ve teknolojinin hızla büyümekte olduğu günümüzde, dijital reklam ajansı olarak, Google reklam, organik aramalarda bulunma (SEO), web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret paketleri,

Bitcoin İle Alakalı Savaş Kızışmaya Başladı

1 hafta önce 0

''İnternet üzerindeki bankasız ve de devletsiz para birimi'' şeklinde biliniyor olan Bitcoin'de, Dünya üzerindeki en büyük ekonomilerinin hükümetleri çok daha fazla regülasyon istemeye başlarken, Bitcoin'in destekçileri ise Bitcoin'in internet üzerinde özgürce kullanılmasının gerekli olduğunu savunuyor.

AB’nin Kesmiş Olduğu Para Cezasına Google’dan İtiraz Geldi

2 hafta önce 0

Teknoloji firmalarından Google, Avrupa Komisyonunun vermiş olduğu 2,42 milyar avro tutarındaki para cezasının karşısında hukuki sürecini resmen başlattı.

Çin İçerisindeki İnternet Paranoyaklığı Artmaya Devam Ediyor

3 hafta önce 0

Çin Devleti, sansür uygulamış olduğu internetine bir yeni uygulamayı daha getirecek olduğunu açıkladı. Çin içerisinde artık anonim bir şekilde dolaşmak tamamen tarih olacak.

İlk 6 Ayda Gerçekleşen En Uzun DDoS Saldırısının Tam 277 Saat Sürdüğü Açıklandı

3 hafta önce 0

2017 senesinin 2. çeyreği, uzun zamanlı DDoS saldırılarının tekrardan başlamış olduğunun bir kanıtı niteliğini taşıyor.

Google’nin Hatası Sebebiyle Koca Ülke İnternetsiz Kaldı

4 hafta önce 0

Google şirketinin sebep olduğu bir hata Japonya'da yer alan milyonlarca kişinin internete erişme durumuna çok kısa bir zaman engel oldu.

E-Fatura ile Sorunsuz ve Hızlı Entegrasyon

4 hafta önce 0

  e-fatura, operasyonel sürecin yönetiminde ve bu sürecin profesyonel bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. e-fatura, an itibarıyla firmalar tarafından en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Celalettin Hakan Katırcı Gençlere istihdam

1 ay önce 0

Celalettin Hakan Katırcı Konya’ya yaptığı katkılarla da tanınmaktadır.

10 Günlük Bayram Tatilinde Uçak Biletini Ucuza Getirme Yolları

1 ay önce 0

Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, 10 güne uzatılan Kurban Bayramı tatili için henüz plan yapmayanlara ucuza seyahat etme önerilerini sıraladı. 10 günü tatil yaparak değerlendirmek

1 2 3 6