Bilgisayar

Bilgisayarlarınız Antivirüs Programıyla Güvende Olur Mu?

2 hafta önce 0

Hackerlar artık anti virüs (AV) açığını da kullanmaya başladılar, bu açığın sayesinde bilgisayarınız üstünde tam bir erişime sahip olmaktalar.

Samsung Şirketinden Yeni GDDR6 Bellek

2 hafta önce 0

Teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketi, yeni GDDR6 isimli belleklerinin hedeflerini aşıp 16Gbps görüntüyü işleme gücüne sahip bulunduğunu açıkladı.

Kamera Sistemlerinin Kullanımının Zorunluğu Olduğu Yerler

2 hafta önce 0

  Kamera sistemleri, hayatımızın oldukça fazla yerinde karşılaştığımız bir şey olduğunu görmekteyiz. Kamera sistemleri o kadar hayatımızda etkili olmaktadır ki artık asansörlerde dahi bulunmaktadır. Bu

Bilgisayarda 1 TB’lik RAM’le Neler Yapılır?

2 hafta önce 0

1 TB büyüklüğündeki RAM gibi ekstren olan bir donanım sunmuş bulunan bilgisayarda neler yapabileceğinizi resmen açıkladık.

Gözetlenmemek İçin Web Kameralarını Kapatmak Yeterli Oluyor Mu?

3 hafta önce 0

Web kameralar senelerden beri devamlı ilerleyen teknolojik gelişmeler ile çok büyük bir güvenlik problemi durumuna geldi. Pekala onları kapatmamız gerekiyor mu?

Windows 10 İşletim Sistemi İçin Bedava Güncelleme Yakında Sona Erecek

3 hafta önce 0

29 Temmuz 2015 senesi içerisinde resmi bir şekilde piyasaya sürülmüş olan ve yaklaşık 2 yıla yakındır Windows 7 sürümü ile 8 sürümünün sahiplerine ücretsiz bir güncelleme hakkı verilmekte olan Windows 10 sürümüne, ücretsiz geçme hakkı bitecek.

Oyuncular Windows 10’da Hile Yapamayacaklar

1 ay önce 0

Windows 10 işletim sistemine son güncelleme ile beraber, oyunlarda hile koruması özellikleri getirildi.

Çocuklar Oyun İle Programlama Öğrenecekler

1 ay önce 0

Kodris, 8 ila 16 yaş arasında bulunan çocuklara kodlama işlemini oyunlaştırılmış bir online eğitim platformu ile beraber eğlendirip öğretmekte ve de anne babalara bir kılavuzluk yapmakta.

Microsoft Şirketi Ağır Bir Şekilde Eleştiriliyor

1 ay önce 0

Microsoft şirketi, Windows 10 işletim sisteminin kullanıcı deneyimini daha fazla iyileştirmek amacıyla Fluent Design isimli tasarım dilini bütün kullanıcılara paylaşmaya hazırlanırken YouTube platformuna yüklemiş olduğu tanıtım videosu için Windows 10 işletim sistemi kullanıcılarından adeta bir eleştiri bombardımanı gelmeye başladı.

Başakşehir Web Tasarım?

1 ay önce 0

  Bizler Sentez Bilişim olarak kurumsal internet çözümleri üretip sunuyoruz ve müşteri memnuniyetleriyle sürekli memnuniyet duymaktayız. Başakşehir Web Tasarım; Bilişim Sektörü içinde aynı zamanda yaratıcı

1 2 3 7