Elektroniğin Yeni Adresi

Site 2005 yılından beri bilişim sektöründe hizmet veriyor. Özellikle bilgisayar malzemeleri konusunda çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Taşınabilir harddisk çeşitleri ise tüm dünyada kullanılan en son çıkmış modelleri içeriyor. Site ayrıca taksit ve ücretsiz kargo imkanı da sunuyor.

Bilgisayar Bileşenleri

Sitenin bilgisayar bileşenleri kategorisinde, bir bilgisayar için gerekli olan her şey mevcut. Harddiskler kategorisinde, harddisk kutusundan, aksesuarlara kadar bütün bilgisayar ve laptop çeşitlerine uygun ve zengin çeşitlilik bulunuyor.

Sabit disk bölümünde ise, bilgisayar oyuncularının ve yoğunlukla çalışan firma ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasite ve kalitede ürünler mevcut.Server HDD kısmında ise, 146 gb’dan başlayıp, 4 tb’a kadar en popüler ve güvenilir markaların ürünleri sunuluyor.

Sitenin Diğer Ürünleri

Sitenin ana sayfasında, kurumsal ürünler (network ürünleri, sunucu aksesuarları, sunucular ve veri depolama üniteleri), güvenlik ürünleri (alarm setleri, güvenlik kameraları, kayıt cihazları vb.), çevre birimleri (bluetoothlar, kesintisiz güç kaynakları, modemler vb.), baskı ürünleri (fax ve fotokopi cihazları, yazıcılar ve tarayıcılar), sarf ürünleri (kağıtlar, tonerler, kartuşlar vb.), kişisel bilgisayarlar (masa üstü ve taşınabilir), tüketici elektroniği ( televizyon, fotoğraf makinesi, telefon vb.), yazılımlar, kablolar, ev aletleri ve ağ ürünleri bulunuyor.

www.dfsbilgisayar.com

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir