Arşiv

Çalışanların Telefon Kullanımları Zero-Touch İle Sınırlandırılmış Olacak

32 dakika önce 0

İş dünyasında ilgi çekmeye çalışmakta olan Google şirketi, ''Zero-Touch Enrollment'' isimli özelliği sayesinde telefon kullanıcılarının şirketin ayarladığı biçimde kullanılmasını sağlayıp, işletmelere telefonların kullanımı konusunda bir kısıtlama yetkisi tanımlayabilmekte.

Bu Çinli Robot 0 Hatayla Diş İmplantını Yapabiliyor

33 dakika önce 0

Çin içerisinde bir robot, diş hekimi konusundaki sayının azlığı sebebiyle kullanılmak amacıyla gönüllü bir tane hastaya harika hassasiyetle diş implantını gerçekleştirdi.

PUBG Oyununun Yapımcıları Fortnite Oyununu Eleştiri Yağmuruna Tuttu

35 dakika önce 0

Epic Games'in Fortnite isimli oyununa gelecek olan Battle Royal isimli ayrıca oynanabilir bedava mod, Playerunknown's Battlegrounds'un yapımcısı Bluehole tarafından "Yılın halkla ilişkiler faciası" olmakla eleştirildi.

Putin Yapay Zeka Konusunda ”Bizi Yiyebilirler” Uyarısını Yaptı

36 dakika önce 0

Rusya'nın Devlet Başkanı görevindeki Vladmir Putin, Yandex şirketinin kurucularından biri olan Arkady Voloz ile gerçekleştirdiği bir basın toplantısı esnasında, yapay zekaların bizi yiyebilecekleri (?!) uyarılarında bulundu.

O Üretici Tam 55 Milyon Euro Tutarında Alıcı Buldu

38 dakika önce 0

Nisan ayı içerisinde yapılmış olan açıklama içerisinde Apple şirketinin artık kendi GPU'larını üretecek olduğu açıklanmış, büyük bir oranda Apple şirketine iş gerçekleştiren şirket %70 oranında değer kaybedip mali bir çıkmaza girmiş idi.

Eviniz İçin Yardımcı Robot

40 dakika önce 0

Dışarıdayken yalnızca akıllı telefonunuz üstünden evinizi izleyebilirsiniz ve de istediğiniz odaları basit bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Desteği Bulunan Chrome Göründü

41 dakika önce 0

Google şirketi Daydream VR için Chrome isimli internet tarayıcısına yeni özellikler son güncelleme ile birlikte eklendi.

Nokia 8 Modelinin Özellikleri Doğrulandı

1 saat önce 0

Nokia şirketinin bu sene tanıtmış olduğu amiral gemisi Nokia 8' modelinin daha yüksek bir RAM ve de dahili depolamalı versiyonu şirket tarafından resmen onaylandı.

iOS 11 Çok Fazl Pil Tüketmekte

1 saat önce 0

Apple şirketinin yeni mobil işletim sistemlerinden iOS 11 sürümü cihazlara dağıtıldı.

O Kısa Yol Bill Gates’e Göre Hiç Bir Şekilde Pratik Değil

1 saat önce 0

Microsoft şirketinin ortak kurucularından Bill Gates'in Bloomberg'e vermiş olduğu bir röportaj esnasında, Ctrl+Alt+Delete şeklindeki kısayolunu çok sevmediğini açıkladı.

1 2 3 35