Cs Go Server

Sitemizde sunucu kiralayabilir, satın alabilir size verilen panel ile dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca sade ve kullanışlı paneli ile kolaylıkla serverlarınızı yönetebilirsiniz. Cs go server ve sunucularımızı uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Gelişmiş panellerimiz ve sunucularımız ile sizde farklılığı hissedeceksiniz. Ayrıca sitemiz de cs 1.6 server kiralama ve satın alma imkanı da bulunmaktadır. Üstelik server kiralarken gelişmiş eklentileri de mevcuttur.

 

GELİŞMİŞ PANEL VE SUNUCULAR

 

Oynucaz.com’da paneller tamamen kendimiz tarafından yapılmaktadır. Ve bu paneller sürekli değişir ve daha iyi hale getirilir. Daha önce birbirine benzeyen paneller ile tamamen farklıdır ve daha kullanışlıdır. Ayrıca oluşturduğumuz bu paneller mobil için de yüzde yüz uyumludur. Her türlü tarayıcıdan girerek yüzde yüz mobil uyumlu olduğunu göreceksiniz.

 

TEAM SPEAK SERVERLAR

 

Sitemizde aynı zaman da ts 3 server kiralama imkanı da bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz serverlar ile pingsiz oyun oynamanın tadına varacaksınız. Üstelik bu serverlar şuan piyasada bulunan serverlardan daha ucuz. Kiraladığınız sunucuların korumaları ve eklentileri de son derece gelişmiştir. Bunu da bizi seçmeniz için bir neden olarak görüyoruz.

https://www.oynucaz.com/

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir