Canlı Yardım Hizmeti

Müşteri hizmetlerinde yeni bir tanım olarak canlı yardım müşteri hizmetlerinde yerini almaya başladı. İnsanların bant kaydından operatöre bağlanmak yerine canlı yardım almayı tercih etmelerinin sorunlarını daha rahat ve dolay bir biçimde halledebilecekleri amacıyla ortaya çıktı.

 

Biz de Suppsay ekibi olarak geliştirdiğimiz sistemimiz sayesinde canlı destek sistemi oluşturarak dijital dünyada yerini alan kurumların canlı destek hizmetine sahip olmasını sağlıyoruz. Bunun için yaptığımız çalışmalarımızla gerek online raporlama gerekse canlı yardım servisi kaynaklık ederek müşterilerinize doğrudan canlı yardım hattından ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

 

WHATSAPP CANLI DESTEK HATTI

 

Mobil iletişimin giderek gelişmesinin bir göstergesi olarak whatsapp canlı destek hizmetimiz sayesinde mobil iletişim üzerinden müşterileriniz ile irtibata geçebilmenizi sağlıyoruz. Böylece hemen sizlerin de canlı destek hattı üzerinden esnek ayarlamalar ve son sürümlerimizden faydalanarak anında müşteri hizmetlerinizi yeniden organize edebilirsiniz. Bu organize işlemlerimiz tarafından da anında yepyeni güncellenen canlı destek hizmetine kavuşabilirsiniz. Biz sürekli profesyonel kadromuz ile geliştirdiğimiz yeni hizmetlerimizle sürekli olarak sizlere en yeni teknolojiyi getirmeye bundan sonra da devam edeceğiz.

suppsay.com

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir