Blizzard, BlizzCon 2017 Etkinlik Tarihini Duyurdu

1991 yılında kurulan ve Warcraft serisi ile büyük ün kazanan oyun geliştirici ve yapımcı firmalarından birisi olan Blizzard'ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği BlizzCon etkinliklerinin bu yıl yapılacak olan ayağının tarihi ve bilet fiyatları açıklandı.

Bugün için dünyanın en başarılı oyun geliştiricilerinden birisi olarak kabul edilen Blizzard’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği BlizzCon etkinliklerinin 2017 ayağı 3-4 Kasım 2017 tarihlerinde ABD California’da Anaheim Convention Center’da yapılacağı açıklandı.

Oyun ve eSpor etkinlikleri adı altında düzenlenecek olan BlizzCon etkinliğinin biletleri iki etapta satışa sunulacak. İlk bilet satış etabı 5 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşecekken ikinci parti ise 8 Nisan tarihinde satışa sunulacak. BlizzCon etkinliklerine katılmak isteyen katılımcıların bilet için ödeyecekleri tutar ise tam 199$.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen BlizzCon 2016 etkinliğinde Overwatch League ile birlikte Sombra karakteri tanıtılarak piyasaya sürülmüştü. Bu yıl düzenlenecek olan BlizzCon 2017 etkinliğinde ise Overwatch, World of Warcraft, Diablo gibi oyunlarla ilgili turnuvalar ile birlikte Cosplay etkinliklerinin düzenlenmesi bekleniyor.

Blizzard, bu yıl 3-4 Kasım tarihinde düzenleyeceği BlizzCon 2017 etkinliğinde yeni bir oyun sürprizi ile de katılımcıların karşısına çıkabilir.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir