BlackBerry KEYone Tanıtım Videosunu Yayınladı

Şubat ayında tanıtılan ve gelmesi merakla beklenen Blackberry modellerinden Blackberry KEYone; önümüzdeki aylarda satışa sunulacak ancak marka, bekleyişi ve heyecanı sıcak tutmak adına tanıtımlarına devam ediyor...

Blackberry, son dönemin en kötü ekonomik buhranını geçirmiş ve toparlanması epey uzun sürmüştü. Blackberry OS işletim sistemi ile birlikte ünü artan ve fiziksel klavyeli telefonları ile çok büyük bir ivme kazanan marka, bilindiği gibi Android’in liderliği ele almasından sonra iyiden iyiye çökmüş ve iflas bayrağını neredeyse kaldırmıştı. Blackberry OS’u ortadan kaldıran, 2013 yılında tamamıyla işletim sistemi üretmeyi bırakan Blackberry markası, iflas bayrağını kaldırmadan önce son bir hamle yapmayı başarmış ve bundan kısmen başarıyla ayrılmıştı; markanın yeni ürünü Blackberry KEYone ise şirketin eski günlerde olduğu gibi rüzgarı arkasına almasını istiyor.

Geçtiğimiz saatlerde bir tanıtım videosu yayınlanan Blackberry KEYone’a dair pek çok detay aslında belirdi. Hem artık Blackberry markası ile özdeşleşen fiziksel klavyesini üzerinde bulunduran, hem de dokunmatik teknolojisine sahip bir telefon olan Blackberry KEYone 4,5 inç boyutunda. 3 GB değerinde bir RAM ile gelen Blackberry KEYone, 32 GB dahili hafızaya da sahip olacak.

Android 7.1 mobil işletim sistemini kullanacak olan Blackberry KEYone; tanıtım videosunun çok beğenildiği hakkındaki yorumları da memnuniyetle okuyor.

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir