Açelya ile Gülümse Hayata

Ekranların sevilen yüzü, Açelya Akkoyun bundan böyle hafta içi her gün 360 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

“AÇELYA ile Gülümse Hayata” da sağlıktan modaya, el işlemelerinden örgüye, spor, beslenme ve elbette birbirinden lezzetli yemek tarifleri ekrana geliyor.

Ekran başında yaratıcı fikirlerden ilham alırken, şaşırtıcı hayatlara göz atacağız, sürpriz konuklarla bolca sohbet, samimi duygular ve Açelya Akkoyun’un içten gülümsemesi iki saat boyunca 360 ekranlarında…

Ekranların güler yüzlü programı Açelya ile Gülümse Hayata 13 Ekim Cuma günü yine birbirinden özel konu ve konuklarıyla sizlerle olacak.

Açelya ile Gülümse Hayata’da çarşamba günü Açelya Akkoyun’a perşembe günü Açelya Akkoyun’a mutfakta Şef Yağız İzgül eşlik edecek. Birbirinden leziz sürpriz yemek tariflerini sakın kaçırmayın. Pratik ve yaratıcı fikirlerin paylaşıldığı elişi bölümünde Fatma Aktaş Metin kolay boyama teknikleriyle “rahle” yapımını uygulamalı olarak anlatacak. Mevsim geçişlerinde zayıflayan bağışıklık sistemimizi nasıl güçlendiririz, bağışıklık sistemini güçlendiren süper gıdalar neler, sonbaharda neler yemeli ve gücümüzü toplamalıyız, doğal ağrı kesici formülleri, çocuklar için doğal öksürük şurubu tarifiyle Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral Açelya ile Gülümse Hayata programının konuğu olacak. Ünlü oyuncu ve sunucu Nergis Kumbasar, set ve sahne anılarını anlatmaya, keyifli bir sohbete, arz-ı endam edecek, 360 seyircileriyle buluşmaya canlı yayına gelecek.

Açelya ile Gülümse Hayata 13 Ekim Cuma günü 100. bölümüyle 12.45’te sizlerin karşısında, 360’ta olacak…

E-mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir